ΔΗΛΩΣΗ-ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΓΟΝΕΑ- ΚΗΔΕΜΟΝΑ

Σε μορφή pdf πατήστε εδώ

1 ο   ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ                                ΑΡΤΕΜΙΔΑ, 29/10/2021

ΔΗΛΩΣΗ-ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΓΟΝΕΑ- ΚΗΔΕΜΟΝΑ

O/Η …………………………………………………………… γονέας- κηδεμόνας του/της ………………………………………………………του τμήματος…………………….της ……………τάξης επιθυμώ τη συμμετοχή του/ της ………………………………………………………….. στο πρόγραμμα ERASMUS+ του σχολείου με τίτλο CLIMATE IT’S US για τα σχολικά έτη 2021-23.

Συναινώ να παραμένει το παιδί μου στο σχολείο στην ομάδα Erasmus, μία με δύο φορές την εβδομάδα, ανάλογα με τις ανάγκες του Προγράμματος μετά το πέρας του ωραρίου.

Τα μέλη της οικογένειας μου που διαμένουμε στην ίδια οικία είναι πλήρως εμβολιασμένα   ΝΑΙ/ ΟΧΙ

Το παιδί μου/ τα παιδιά μου είναι πλήρως εμβολιασμένο/α   ΝΑΙ/ ΟΧΙ

Προτίθεμαι να εμβολιαστεί το παιδί μου, προκειμένου να ταξιδέψει το Μάρτιο 2022 στην Ισπανία ΝΑΙ/ ΟΧΙ

Κατά τη φιλοξενία τον Δεκέμβριο του 2021, οι μαθητές που θα έρθουν θα μείνουν σε ξενοδοχείο της περιοχής. Κάθε οικογένεια θα αναλάβει ένα παιδί για κάποιες ώρες από το απόγευμα μέχρι το βράδυ, σύνολο 4 απογεύματα. Η κάθε οικογένεια αναλαμβάνει να τα επιστρέψει στο ξενοδοχείο, να παρέχει τροφή και να οργανώσει από κοινού δραστηριότητες με το φιλοξενούμενο παιδί.

Επιθυμώ να ταξιδέψει το παιδί μου ΝΑΙ/ ΟΧΙ σε κάποια από τις κινητικότητες του Προγράμματος.

1.         8 έως 14 Δεκεμβρίου 2021 ΑΡΤΕΜΙΔΑ – ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ 27 παιδιά

2.        16 έως 22 Μαρτίου 2021, κινητικότητα στη Μαδρίτη

1.         Κροατία, 9 έως 15 Νοεμβρίου 2022

2.         Γαλλία, Μάρτιος 2023

3.         Ιταλία, Μάιος 2023.

Σύμφωνα με τον κανονισμό του προγράμματος θα πραγματοποιηθεί λήψη φωτογραφικού υλικού και video από διάφορες εκδηλώσεις που θα συμβάλλουν τόσο στη γνωριμία των συμμετεχόντων μαθητών/τριών, όσο και στη γνωστοποίηση των δράσεων που υλοποιούνται.

Δίνω την συγκατάθεσή μου για τη λήψη, δημοσίευση και προβολή φωτογραφιών και video σύμφωνα με τα παραπάνω.

Αρτέμιδα   /   /21
Υπογραφή